Ceník

Cena za týden za celou chalupu – 17 900 Kč

Cena za týden za celou chalupu v červenci a v srpnu – 23 900 Kč

Cena za prodloužený víkend za celou chalupu (3 noci) – 11 900 Kč

Cena za prodloužený víkend za celou chalupu v červenci a srpnu (3 noci) – 14 900 Kč


– od začátku června do konce září preferujeme rezervaci po celých týdnech od soboty do soboty, v případě volného termínu je po osobní domluvě možné se domluvit na prodloužený víkend (čtvtek-neděle). Chalupa se pronajímá od začátku dubna do konce října (v zimě se nepronajímá).

Provoz, poplatky a ceny:

Chalupa se pronajímá pouze jako celek. V letní sezóně od začátku června do konce září preferujeme týdenní pobyty od soboty do soboty, možné se domluvit na jiném termínu, či prodlouženém víkendu. Maximální kapacita objektu je 8 dospělých osob + k dispozici dětská postýlka (3 ložnice, dvojpostel v kuchyni u kachlových kamen se standardně neobsazuje). V ceně pronájmu je zahrnuta energie, palivové dříví, povlečení, ručníky, parkování a Wi-Fi. Příjezd na chalupu je v 15:00 hod (pokud není domluveno předem jinak). Ukončení pobytu a předání chalupy nejpozději do 10:00 hod.

Pro závaznou rezervaci je potřebné uhradit zálohu ceny pronájmu nejpozději do 10 dnů od potvrzení objednávky ubytování. Storno poplatky: a) vrácení 100% zálohy (ceny pronájmu) při zrušení pobytu nejpozději do 1 měsíce před počátkem nástupu na ubytování, b) vrácení 50% zálohy (ceny pronájmu) při zrušení pobytu nejpozději do 10 dnů před počátkem nástupu na ubytování, c) vrácení 20% zálohy při zrušení pobytu méně než 10 dnů před počátkem nástupu na ubytování nebo nenastoupením na domluvený termín ubytování.

Vratná kauce je 8.000 Kč placená v hotovosti při příjezdu pro případ poškození či ztrátu věcí a vybavení. Částka je vyšší z důvodu mnoha sbírkových předmětů, kulečníku a historického vybavení mlýna. Chalupu je nutné předat v částečně uklizeném stavu (umyté nádobí, poklizené věci na původní místa, zametení, vynesené odpadkové koše, …). V případě nadprůměrného znečištění nebo základního nepoklizení ad předchozí info budou strženy 2.000 Kč z vratné kauce na zvýšené náklady s úklidem.

Psi nejsou povoleni vyjma drobných plemen do velikosti cca 25 cm (jorkšírský teriér, …), kteří jsou za poplatek 250,- Kč/pes/pobyt